Збереження кожного зуба

нашим пацієнтам

002

Вектор терапія парадонтиту

04Інструмент Vector Scaler відповідає найвищим стандартам професійного чищення зубів. В якості ультразвукового «мотора» він має не чотири (як звичайні скейлери), а шість п'єзокерамічних дисків. Завдяки цьому енергії ультразвуку достатньо для видалення навіть найстійкіших зубних відкладень. Одночасна подача полірувальної суспензії Vector Fluid Polish дозволяє зберегти і відполірувати чутливі поверхні зубів.

 

Зубний камінь, біоплівка і бактерії видаляються тонкими інструментами з поверхонь коренів до самого дна пародонтальної кишені, навіть в анатомічно складних областях, таких як біфуркації, не пошкоджуючи м'яких тканин. Поверхні коренів очищаються (а не «вискоблюються») і поліруються за допомогою полірувальної суспензії Vector Fluid Polish, що містить частки гидроксилапатита.

 

14Підтримуючі процедури є частиною пародонтозного лікування. Регулярна перевірка ясенних кишень на предмет їх повторного інфікування, а також профілактичні заходи, повторювані через певні проміжки часу, є важливою частиною підтримуючої терапії. Регулярні підтримуючі заходи проводяться з використанням інструментів з вуглецевого волокна. Завдяки цьому повторні процедури абсолютно прості і практично безболісні.

 

Запалення тканин навколо імпланта є однією з найважливіших проблем імплантології. Система «Вектор» найкращим чином підходить для видалення нальоту, бактерій і біоплівки з поверхонь імплантів, не пошкоджуючи в процесі обробки чутливі матеріали і супраконструкціі. Інструменти з вуглецевого волокна в комбінації з полірувальної суспензією Vector Fluid Polish прекрасно підходять для лікування періімплантіта.