Збереження кожного зуба

нашим пацієнтам

04

Лікування зубів

09

Необхідність чищення і пломбування каналу зуба виникає внаслідок розвитку ускладнень карієсу (періодонтит, пульпіт) або при підготовці до протезування і травмах зубів.

Кожна операція, зокрема в порожнині зуба, вимагає серйозної підготовки і оснащеності.

 

 

Найважливішим інструментом у цьому випадку є ендонаконечник з апекслокатором, який дозволяє вірно визначити довжину кореневого каналу, і правильно вибрати довжину, на яку канал належить запломбувати.

 

Апекслокатор контролює інструмент, який розширює канал, і при першій же можливості його відлому інформує доктора звуковим сигналом. Також цей апарат на своєму дисплеї показує доктору, в якій саме частині каналу знаходиться інструмент.

 

 

Ендонаконечник дає можливість набагато якісніше обробити і запломбувати канали зубів, в порівнянні з пломбування звичайним ручним способом і дозволяє уникнути таких негативних наслідків як:

11

  • поява гострого рясного кровотечі з порожнини каналу.
  • перфорації каналу і появи гострої хворобливості перфорованого зуба.
  • хронічна повільна кровотеча з порожнини перфорованого каналу.
  • У підсумку, на відміну від ручного методу лікування, ендонаконечник дозволяє проходити і очищати всю порожнину, забезпечуючи якісне лікування каналу зуба. Це є запорукою довгого життя зуба після видалення з нього нерва.

    В нашій клініці ми використовуємо інструменти 5-го покоління Protaper NEXT.

    П'яте покоління інструментів для препарування каналів відрізняється тим, що центр ваги та / або центр обертання зміщені .При обертанні інструментів, що мають подібну форму, виникає механічна хвиля руху, яка переміщається по всій довжині інструменту. Подібно прогресуючій конусності будь-якого інструменту ProTaper, зміщений центр ваги ще більше мінімізує тертя між інструментом і дентином. Також, подібний дизайн покращує витяг тирси з каналу і покращує гнучкість активної частини інструменту Protaper Next.