Збереження кожного зуба

нашим пацієнтам

004

Ортодонтія

Ортодонтія доросла

Сучасні знання та технології дозволяють кожній людині, не зважаючи на її вік, мати прекрасну посмішку. Правильний прикус досягається виправленням зубо-щелепових аномалій та дефектів зубного ряду. Фахівець клініки дасть відповідь на всі питання стосовно виправлення прикусу та з високою майстерністю здійснить весь комплекс лікування.

Ми пропонуємо найсучасніші технології , які разом з майстерністю фахівців створюють відмінний результат:

  • прозорі капи EasyAlign

Ortodontia1

Особливість цих брекетів полягає в тому, що вони виготовлені з прозорого пластика без використання металевих скоб або дроту. Непомітні для стороннього спостерігача прозорі капи EasyAlign, які виготовляють індивідуально для кожного пацієнта в Італії, роблять процес виправлення прикусу комфортним для Вас.

 

 

  • керамічні та металеві брекет-системи від світових лідерів Densply GAC та ODP.

Ortodontia

Керамічні брекети відрізняються від металевих тільки тим, що кронштейни та дріт виготовляються з матеріалу прозорого кольору або кольору зубів. Керамічні брекети є естетичним варіантом, який пацієнт може вибрати, щоб отримати менш помітну альтернативу традиційним брекетам.

Висококваліфікований ортодонт клініки здійснить вашу мрію мати гарну посмішку, яка є запорукою успіху в сучасному житті.

Ваша краса та здоров’я є головним пріоритетом Клініки Богдана Нагірного.

 

Ортодонтія дитяча

Ортодонтичне лікування дітей та підлітків є захоплюючим процесом.

Чи знаєте Ви, що найкращим періодом життя, щоб показати дитину ортодонту, є вік до 12 років?

Викривлені зубки або значний проміжок між ними може підказати про необхідність проконтролювати процес росту та розвитку щелепи. І найкраще це зробити, коли зубо-щелепова система ще не сформувалась повноцінно. Незважаючи на стрімкий ріст популярності брекетів, у більшості випадків ортодотичне лікування відбувається за допомогою пластинкових знімних апаратів. Вчасне виявлення патології прикусу у маленької дитини убереже від значних моральних та фінансових втрат у майбутьному, або значно скоротить та спростує можливе подальше лікування на брекет-системі.

Але, якщо дефект прикусу у дитини, потребує незнімного апаратурного лікування- то З нами Ви дізнаєтесь, що брекет-системи можуть бути абсолютно прозорими і непомітними. Або навпаки, прикрашені яскравими елементами, які підкреслять індивідуальність дитини та прагнення до здорової посмішки.

А чи знали Ви, що в західних країнах носити брекети є престижно?

Потурбуйтесь про здоров’я Вашої дитини зараз - і це забезпечить їй впевненість у собі у майбутньому!