Збереження кожного зуба

нашим пацієнтам

01

Реставрація Cerek Sirona

01

Увага - цифрова стоматологія вже в Україні.

Вперше в регіоні - виготовлення керамічної коронки чи вініра всього за лічені хвилини безпосередньо біля крісла пацієнта. Не треба , як колись, очікувати на протезну конструкцію тиждень, а то і більше. Крім цього пацієнт уникає неприємних вражень пов'язаних з роботою з відбитковими масами (запах, смак, слинотеча), бо вони не використовуються зовсім. Їхню роль виконує спеціальний сканер, який робить за лічені хвилини безліч цифрових знімків. Потім зображення обробляється, складається в єдине ціле і за участі лікаря відбувається комп'ютерне моделювання коронки чи вініра. З тисячі можливих варіантів, що є в пам'яті комп'ютера, вибирається для пацієнта варіант форми, розміру, дизайну протезної реставрації. Лікарю залишається лише скоригувати деталі за потреби. При цьому враховуються побажання пацієнта, який може спостерігати за цим процесом. Коли все узгоджено на екрані монітора, передається команда на фрезерний верстат. Коронки фрезеруються з різноколірних фабричних керамічних, склокерамічних, гібридних чи пластмасових блоків виробницва Німеччини, які сертифіковані в Україні. Час фрезерування однієї коронки чи вініра 10-15 хвилин.02

Точність прилягання до тканин зуба від 40 мкм, що практично виключає ймовірність псування зуба за належної гігієни. Цементування коронки в день прийому, часто через 1-2 години після обпилювання зуба запобігає інфікуванню дентинних канальців зуба і виникненню пульпіту. Це означає, що зуб під коронкою не потрібно депульповувати ("вбивати") , що економить кошти і час, а головне зуб залишається "живим".

Ці та інші переваги cad-cam систем не залишають альтернативи трудомістким і довготривалим старим зуботехнічним технологіям.

Майбутнє стоматології вже зараз в Бережанах.